Hizmet Verdiğimiz Sektörler

ULAŞIM
ENERJİ
MADEN
İNŞAAT
SAVUNMA SANAYİİ
HIRDAVAT

Referanslar Tümü

Son Haberler

Gedik Bülten Ocak Sayısı Yayında!

Gedik Bülten Ocak Sayısı Yayında!

Gedik Bülten'in bu ay ki sayısında; ' HASSAS DÖKÜMDE KALİTENİN ADRESİ: Gedik İleri Döküm Teknolojileri döküm sanayiinin ulaşmak istediği kaliteyi en iyi ortaya çıkaran teknolojilerin basında gelen hassas dökümde iddialı. ' TUĞLA SEKTÖRÜNDE ÖZEL ÇÖZÜMLER: GeKaTec HARDCOR 63 O ve HARDCOR 65 O sert dolgu özlü telleri ve FAZER 63 HD ve FAZER 65 B elektrotlarıyla tuğla ve kiremit sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. ' ÇÖZÜM ORTAĞINIZ TERMO VANA: Gedik Termo Vana, akışkan tiplerine ve uygulama yerlerine göre en uygun malzeme kombinasyonlarını sunarak, DIN VG ve ANSI normu standartlarında ürünleriyle çözüm ortağınız oluyor. ' GEDİK'in DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜNÜN YENİ AJANDASI: Gedik Holding olarak teknolojiyi ve küresel dijital gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sanayinin ve teknolojinin bütünleştirilmiş yapısını üretimimizde, hedeflerimizde ve uygulamalarımızda etkin olarak kullanıyoruz. Teknolojiyi ve dijital süreçleri yakından takip ederek rekabet gücünü arttırmayı ve üstün sektörel başarısını en üst noktaya taşımayı hedefliyoruz. Dijital Dönüşüm ajandamızda öne çıkan baslıklardan sizleri de haberdar etmek istedik. Keyifli Okumalar!

Detay

Gedik Bülten Aralık Sayısı Yayında!

Gedik Bülten Aralık Sayısı Yayında!

  Gedik Bülten'in Bu Ay ki Sayısında; 'Gedik Holding zorlu geçen 2020 yılını, her şeye rağmen büyüme ve karlılıkla kapatmayı başardı. Yeni yılda yine her alanda büyüme hedeflenirken, dijital dönüşüm süreçlerinden iletişim faaliyetlerine 2021 vizyonunda sürdürülebilirlik ve dayanıklılık öne çıkıyor. 'Gedik İleri Döküm Teknolojileri, yeni dönemde gerçekleştireceği dönüşümle global rekabet avantajını artırmayı planlıyor. 'Termo Emniyet Ventilleri, hızlı üretim kabiliyeti, Türkiye'nin her yerinde satış sonrası ve bakım hizmetleriyle piyasadaki rakiplerinden farklılaşıyor. 'Editörün Notu: 2020 yılında Gedik Topluluğu olarak kendimizi anlatacağımız pek çok mecrada iletişimimizi güçlendirerek sürdürdük. Ancak hiç şüphesiz bu mecralar içerisinde en sevdiğimiz, sizler için hazırladığımız bu bülten oldu. Bültenimiz 2021 yılında da sizlere Gedik'ten haberler vermeye devam edecek. Keyifli Okumalar!

Detay

Gedik Bülten Ekim Sayısı Yayında!

Gedik Bülten Ekim Sayısı Yayında!

Gedik Bülten’in bu ay ki sayısında; “IDDMIB tarafından her yıl düzenlenen İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni, pandemiye rağmen, bu yıl da gerçekleştirildi. Gedik Kaynak olarak 2019 yılında kaynak sarf malzemeleri alanında en çok ihracat yapan firma olarak biz de ödülümüzü aldık. “Ekim sayımızdaki bir başka konu, İleri Döküm Teknolojileri alanındaki becerilerimiz. Bu sayıda tüm avantajları ve üstün özelliklerine rağmen üretimi son derece zor olan duplex alanındaki uzmanlığımızı sizlerle paylaştık. İbrahim Arda’nın hazırladığı yazıda hem duplex paslanmaz çeliklerle ilgili detaylı bilgileri bulacak hem de Gedik İleri Döküm Teknolojileri’ nin bu alandaki tecrübesini göreceksiniz. Zira Gedik İleri Döküm Teknolojileri olarak proje bazlı veya seri olması fark etmeksizin 100kg’dan 250 kg’a kadar müşterilerimizin duplex ve superduplex ürün ihtiyaçlarını sorunsuzca karşılayabiliyoruz. Yerli yabancı müşterilerimize ürettiğimiz dökümler dünyanın dört bir yanına sorunsuzca hizmet veriyor.   “Gedik Kaynak, Irak’ta bulunan Hydraulic Industries State Company ile imzaladığı anlaşma ile kaynak elektrodlarını Irak pazarına sunuyor. İkinci adımda Gedik Teknolojisi ile Irak’ta üretime başlayacak olan şirket, üretimi Gedik Kaynak yönetiminde GeKa markası altında Bağdat’ta gerçekleştirecek.     “Gedik Holding’in ve İstanbul Gedik Üniversitesi’nin kurucusu Halil Kaya Gedik’in yasam öyküsünün anlatıldığı, Nurten Yalçın Erus tarafından kaleme alınan “Türk Sanayiinin Birleştiren Gücü” adlı biyografi kitabının lansmanı, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Hülya Gedik’in evsahipliğinde bir lansmanla tanıtıldı. İş dünyasından ve basından önde gelen isimler lansmanda yer aldı.     Keyifli Okumalar !

Detay